Chcete si mít kam sednout?

Všimli jste si, že skoro každá novostavba má pergolu? Je to velmi oblíbené místo mnoha lidí, protože si díky ní můžete odpočinou přímo pod širým nebem, a přesto budete v suchu. Dá se používat celoročně – někdo si ji vylepší například látkovými roletami, zatopí si v ní, a díky tomu si v ní může posedět i v zimě. Máte svůj dům, a pergolu stále ne? Můžete si ji objednat právě u nás. Výrobou dřevěných výrobků se zabýváme již dlouho, a díky tomu jsou naše výrobky na velmi vysoké úrovni. Dodáváme je jako stavebnici. Co to znamená?

– Naše výrobky dodáváme v demontu, což znamená, že si je doma smontujete sami. Nemusíte být nijak zvlášť zruční, stačí vám troška šikovnosti. Určitě to zvládnete. A pokud chcete mít jistotu, že budete mít výrobek ukotvený a smontovaný na 100 %, nabízíme zákazníkům možnost montáže na klíč. Cenu vám rádi individuálně spočítáme.

dřevěná pergola

– Jakýkoliv výrobek dostanete zcela kompletní, a to včetně návodu. Díky tomu si můžete všechno smontovat na místě, ke váto bude nejvíc vyhovovat.

Skvělým výrobkem jsou naše pergoly ke zdi domu. Většina lidí volí právě tento způsob montáže, protože posezení hned u domu je praktické z mnoha důvodů, a navíc pergola u domu vypadá velmi hezky. Přírodní dřevěná pergola bude vždycky hezčí než kovová. Pokud zvažujete nákup pergoly, určitě byste měli zvážit právě pergolu od nás.

pergola u domu

Rádi vám vyrobíme nejen pergolu, ale i altán, zástěny či třeba garážové stání. Naše výrobky splňují všechny bezpečnostní standardy a určitě si na jejich přítomnost u sebe doma velmi rychle zvyknete. Všechny dřevěné komponenty mají povrchovou úpravu, aby nemohlo dojít ke zranění, a kotvení do země je pevné. Na výběr máte střešní krytinu i ukotvení, takže si vyberete u pergoly, altánu i stání pro auto takový typ, který bude vyhovovat vašim požadavkům. Vyberte si u nás kvalitní masivní pergolu, kde bude radost posedět.