Kvalitní novostavba pro všechny

Vlastní bydlení není jen pro nejbohatší
I lidé s průměrnými příjmy mají práv na bydlení ve vlastním domě. Patříte mezi ty, kteří nemají nijak nadprůměrné příjmy, ale snu o svém domě se vzdát nechtějí? Udělejte něco pro to, abyste mohli mít svůj vlastní dům. Pokud máte pozemek, je to skvělý start v cestě za vašim domem. Jsme firma, která se zabývá výstavbou zděných domů i dřevostaveb a to podle našich vlastních projektů. Vyberte si projekt, který vás osloví, a který bude vyhovovat vašim potřebám. Společně pro vás vytvoříme nový domov.

novostavba bungalov

Jednou z nejoblíbenějších staveb je bungalov 4+kk. Najdete v něm všechno pro komfortní bydlení. Běžné rodině takto velký dům rozhodně stačí, a pokud máte omezený rozpočet, je právě tento bungalov skvělou volbou. Proč zrovna bungalov? Většina klientů chce bungalov, protože myslí na to, jak by se jim chodilo do schodů až budou v penzi. Myslete na stáří i vy a vyberte si vhodný typ stavby.

Co znamená na klíč?
Naše domy dodáváme jako stavby na klíč. Co to znamená? Je to snadné – vy si vyberete dům, my vám vyřídíme stavební povolení, pokud to budete chtít, a můžeme začít stavět. O všechno spojené s výstavbou se postaráme my, a vy se můžete těšit na stěhování. Výstava dřevostavby je rychlá, a trvá jen pár dní. Na našem webu si můžete prohlédnout i video, které dokládá, jak rychlí umíme být. Záleží nám na tom, abyste se zbavili nepohodlného nájmu, proto neváhejte a využijte skvělou šanci na vlastní dům.

nový dům

Celý dům vám postavíme přesně podle projektu. Garantujeme vám, že s naší prací budete spokojeni tak jako naši předchozí klienti. Mezi ně paří dokonce i pár celebrit, a všichni se shodují na jednom – když stavět dům, tak s námi. Dřevostavba je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí mít moderní a pasivní bydlení. Domy dodáváme s tepelným čerpadlem a solárními panely.