Čistý bazén

Taky si vzpomínám ještě na ty doby, když jsme už měli na zahradě bazén a opravu jsme díky němu měli spoustu kamarádů. byli jsme jediné v naší ulici, kdo mě konečně už na zahradě bazén! Jinak si taky vzpomínám, že nám rodiče stále nechtěli pořídit za začátku žádný bazén, protože se báli, že se ty tam utopíme. Sice jsem měla opravdu o mnoho let starší sestru, která by mě mohla hlídat, ale moje sestra byla spíše e taková, že raději šla za svými kamarády, než aby nás hlídala. Dříve jsem jí to měla za zlé, ale nyní to už chápu. Protože sama mám dvě děti, takže taky musím říct, že hlídání dětí někdy opravdu je složité.

Bazény mám ráda.

A to hlavně těch malých dětí, které chvíli neposedí. Proto jsem si řekla, že až budu mít na zahradě taky veliký bazén, že budu své děti samozřejmě hlídat, aby se nestala nějaká nehoda. Znám tak opravdu mnoho případů, kdy se stala nějaká nehoda u bazénu a potom toho rodiče nebo jiní dospělý litují. Jsem opravdu hodně pečlivá, takže jsem taky chtěla opravdu skvělý bazén na zahradu. A zahradu máme opravdu velikou, takže jsem se taky mohla dovolit nějaký větší bazén. Ani nevíte, jak děti byly rády. Samozřejmě, taky jsem potřeboval mi nějakou čističku, aby voda nebyla špinavá.

Bazén musí být čistý.

Pořídili jsme taky například kyslíkové tablety, a to z webové stránky chlorito.cz, kde se dozvíte více informací o kyslíkových tabletách anebo chlóru. Taky jsme si pořídili různé síťky anebo bazénová čerpadla nebo bazénovou hadici, abychom se mohli v bazénu koupat co nejdéle, aby voda byla stále čerstvá. Protože nikdo se asi nechce koupat tam, kde třeba plave například mrtvý hmyz anebo lístečky. Jsem ráda, že kyslíkové tablety jsou opravdu lehce dostupné. A taky za skvělou cenu, takže se nemusím bát, že bych třeba dříve přišla o peníze, že by to bylo drahé. Ale kyslíkové tablety jsou velmi důležité.