Pěkné nové zábradlí

Vždycky jsem to chtěla mít v kuchyni a v obýváku pěkné. Vždycky jsem toužila po tom, že budu mít spojenou kuchyň s obývákem, protože je to podle mě hodně praktické. A hodně se mi to líbilo, protože jsem se přestěhovala do staršího domu, kdy byla každá místnost zvlášť a mě se to tak moc nelíbilo. Mám ráda jiný, spíše jednodušší styl. Teď sice chápu, že tohle je taky praktické kvůli tomu, že si můžete dveře zavřít a máte klid. Jenomže mě se ale hodně líbí, když jsou velké a prostorné místnosti. Mám ráda vzdušné místnosti. Takže jsem s přítelem rozhodla, že probouráme zeď z kuchyně a do obývacího pokoje. Myslím se, že to byl opravdu skvělý nápad, protože alespoň takhle bude více místa. A když jsme to udělali, tak jsme potom ještě přemýšleli, jaké dáme zábradlí z kuchyně do sklepa. Měli jsme sklep pod kuchyní.

Červený kov vypadá moc pekně.

Myslím si, že je to takto více praktičtější. Přítel chtěl obyčejné plastové zábradlí, které se ale vůbec nelíbilo mně. Víte, mě se nejvíce líbilo samozřejmě kované zábradlí. Sice chápu, že kované zábradlí je o něco dražší než plastové zábradlí, ale zase kované zábradlí je více praktické a více odolné. Kované zábradlí více vydrží a taky na to alespoň mohu třeba zavěsit těžké tašky s nákupem.

Kov je velmi odolný materiál.

Moc ráda taky chodím nakupovat a třeba nevím kam mám potom skladovat brambory anebo zeleninu. Tak jsem si řekla, že bych za dveře na kované zábradlí mohla si dát možné háčky, kam si třeba pověsím sáčku brambory nebo cibuli anebo další zeleninu. A byla jsem nakonec ráda, že přítel s kovaným zábradlím souhlasil, protože už uznal sám, že bude více praktické. Utratili jsme za něj docela dost peněz, ale vůbec toho nelitujeme. Jde nám hlavně o to, aby bylo normální a aby to bylo funkční a estetické. A jaké máte doma zábradlí vy? Máte taky svůj oblíbený materiál? Nebojte se taky kombinací.