Peníze

Není nad nebankovní hypotéku

Lidi potřebují naprosto samozřejmě dostatek peněz. A kdybychom si naslouchali, kolikrát bychom jenom museli nevyhnutelně dospět k přesvědčení, že nám nejde pomalu o nic jiného! Finanční situaci rozebíráme při nejrůznějších příležitostech. A nejednou to znamená hlavně to, že si stěžujeme na finanční poměry, ve kterých jsme se ocitli. A to bez ohledu na to, jak závažné naše problémy s penězi jsou.

polské mince

Prostě nás pomalu nic nerozruší tak jako nedostatek peněz, kterým zejména v poslední době trpíme, a to nejednou víc než kdy v minulosti. Naší zemi se ekonomicky nedaří a dobře se tedy nevede ani nám, kteří jsme její součástí. Jenže to neznamená, že bychom měli na svou neutěšenou situaci rezignovat s tím, že je zkrátka doba zlá. Když peníze nemáme, musíme prostě někde sehnat další. A čím více se nám jich nedostává, tím spíše se uchylujeme ve snaze uspět k nebankovním hypotékám. Nebankovní americká hypotéka https://nebankovnihypoteka.cz/nebankovni-americka-hypoteka/ má totiž tu přednost, že ji dostaneme často i tehdy, když pokusy o jakoukoliv jinou půjčku selžou. I když si člověk po dlouhém prověřování v bance vyslechne, že tam nedostane ani korunu, protože není bonitní, je tu pořád ještě šance na získání právě nebankovní hypotéky. A to i tehdy, když má jít o spoustu peněz.

cizí měna

Nebankovní hypotéka je totiž provázena nutností zaručit její splacení zástavou nemovitosti. A díky tomu tu uspějí i ti, kteří si relativně málo vydělávají nebo mají dejme tomu nepříznivé záznamy v registrech dlužníků. Protože co je nebankovní společnosti třeba do toho, že žadatel kdysi něco řádně nezaplatil? Nic. Tady buď splácet bude, nebo se jeho dluh splatí zastavenou nemovitostí.

A proto mají u nebankovních hypoték naději mnozí, a proto je také mnozí z nás využívají. Je to tady sázka na jistotu, že se uspěje. A to dokonce i výhodně.

Peníze

Skvělé hypotéka

Vždycky jsem chtěla mít nějaký byt ve městě, protože jsem taková, že stále někde cestuji, a navíc mám taky práci ve městě, takže jsem vůbec nechtěla žádný velký dům na vesnici. Navíc to taky z toho důvodu, že dům na vesnici se musí stále udržovat a většinou se tam vždycky něco porouchá nebo pokazí na domě, což potom stojí taky velké peníze, takže jsem si řekla, že bych nejraději bydlela v nějakém dvoupokojovém anebo třípokojovém bytě někde uprostřed města. A přímo na prostředku města mám totiž práci, kde pracuji v bance. A bylo by to opravdu perfektní, kdybych tam takhle mohla pracovat.

I hypotéka je levná.

A potom, když jsem potkala svého přítele, tak jsem mu řekla o svém snu. Naštěstí můj přítel chtěl to samé. Takže nám nepřekáželo nic v cestě, bychom si mohli koupit nějaký malý byteček někde ve městě. Nakonec to všechno dopadlo perfektně. Protože máme americkou nebankovní hypotéku, se kterou se nám daří dobře vycházet. Americká nebankovní hypotéka je velice výhodná a je levná, takže se nemusíte bát, že byste třeba přišli o velké peníze anebo byste už nemohli šetřit peníze. Protože já to mám udělané tak, že i když platím s přítelem nebankovní americkou hypotéku, tak ještě nám zbývá čas ušetřit nějaké peníze.

Úroky mám spočítané.

A je to prima, protože s přítelem taky velice moc rádi cestujeme, takže nechceme jenom platit stále hypotéku, ale taky chceme cestovat. Naštěstí díky americké nebankovní hypotéka se na to všechno daří, protože americká nebankovní hypotéka nemá velké úroky a není tak drahá, jak si taky opravdu mnoho lidí myslí. Americká nebankovní hypotéka https://nebankovnihypoteky.net/americka-hypoteka-vip/ se velice je vyplatí, protože je levná a nemá vysoké úroky, tak jsem ji taky doporučila své nejlepší kamarádce, která má v lánu kupovat dům. A jakou hypotéku byste si vzali vy, kdybyste měli v plánu taky kupovat dům anebo vyt? je mnoho způsobů, ale hledejte kvalitu a levnou hypotéku.

Peníze

Potřebujete si vzít půjčku?

My lidé to nemáme v životě vždycky jenom snadné. Někdy je nám třeba potýkat se i s nejrozmanitějšími problémy, které mohou pramenit z lecčeho a které nás dokážou třeba i opravdu vážně potrápit.

Vezměte si třeba takové finanční problémy. Jak jenom tyto mohou být pro nás lidi nejednou nepříjemné, kolik nám jenom dokážou nadělat starostí! Jde v nich sice jenom o nějaké ty papírky a kovová kolečka, případně o čísla, která jsou uvedena na výpisu z našeho konta, jenže i to jsou záležitosti, které dokážou znepříjemnit život. A to tehdy, když jich není dost.

drobná eura

Dokud neznáme finanční nouzi, máme to snadné. Jistě, i pak může být náš život neradostný, protože se mohou vyskytovat i jiné, s penězi nesouvisející těžkosti, ale jakmile nemáme dost peněz, nemáme ani spokojenou existenci. Protože se v lidském životě platí pomalu za všechno, a kdo není dost finančně zajištěný, ten se prostě nemá.

A kdo se do finanční tísně dostane, ten aby s ní nevyhnutelně zápolil, ten aby usiloval o získání peněz třeba i jakýmkoliv, pokud možno ale legálním způsobem. Protože bez peněz zkrátka normálně existovat nelze.

bankovky EU

Jenže co když si člověk prostě nedokáže vydělat dost, ani kdyby o to usiloval maximálně? V takovém případě se na to musí jít jinak. A to tak, že se někde zažádá o půjčku. A to pochopitelně o takovou půjčku, kterou takový člověk dostane a kterou také bude schopný splácet. Což není nepodstatné, protože jsou i půjčky, které nedostatečně bonitním lidem nejsou vůbec poskytovány, a jsou i ty, které se nabízejí za tak náročných podmínek, že by třeba spíše škodily než pomohly.

A tak si člověk musí vybrat takovou půjčku, která mu prokáže dobré služby. A půjčkami, jež jsou právě takové, jsou nebankovní hypotéky. Jejich schvalování se totiž není třeba ani trochu bát. U těch se dá do zástavy nemovitost, a je-li člověk schopen splácet, potřebné peníze dostane.

Peníze

Splňte si konečně své sny a buďte nezávislí

Rekonstrukce, vlastní byt, vlastní dům, nové auto, nebo aspoň pozemek, na kterém se stavět. Po zom všem lidé touží a sní. Vlastní bydlení a auto, to jsou známky nezávislosti. A někdy, přestože vlastní bydlení už máte, není v ideální kondici a potřebovalo by radikální úpravu. Jenže tady sny většiny lidí naráží na realitu, kde hrají hlavní roli peníze, kterých bohužel většina z nás nemá dost. Respektive jich nemá dost na to, aby své sny realizovala okamžitě a musí si tak na jejich splnění počkat, nebo si peníze půjčit. I to se však může ukázat jako velký problém, zvláště dnes, kdy banky pečlivě zvažují každou korunu, kterou mohou půjčit.

Dům z peněz

Důvody jsou zjevné. Celosvětová finanční krize, rostoucí inflace, pro mnoho lidí nejisté příjmy, ale zato velmi jisté a velmi vysoké výdaje. V takové situaci na klasickou hypotéku od banky jen tak někdo nedosáhne. A možná se tento problém týká i vás. I když máte jako rodina slušný příjem, i když máte třeba nemovistost, kterou můžete ručit, nebo ručitele z řad rodiny nebo přátel, tak podle měřítek banky nemusíte být ideálním kandidátem. A najít finanční řešení bez podpory velké finanční instituce je často nemožné.

Ale co se zdá nemožné, není nereálné! My nejsme banka, my se nemusíme striktně držet interních pravidel a můžeme si dovolit každou žádost posoudit maximálně individuálně a vyjít žadateli vstříc. Nebankovní americká hypotéka americká hypotéka pro vás může být dosažitelná i v případě, že pro vaši banku je to neschůdné.

Moderní obývací pokoj

Samozřejmě nás bude zajímat váš příjem a vaše celková finanční situace, ale ne proto, abychom hledali důvody, proč vám peníze nedat, ale proto, abychom vám dokázali nabídnout to nejlepší a nejbezpečnější řešení. Nevadí nám záznamy v registrech, chápeme, že každý se muže dostat do komplikované situace. Co je pro nás podstatné, je vaše snaha situaci řešit.

A co když nemáte dostatečný příjem? I to je řešitelné, zkrátka bude třeba, aby se za vás někdo zaručil nebo vy samy můžete ručit nějakým majetkem vyšší hodnoty. Společně probereme vaši situaci, možnosti řešení i vaše reálné možnosti a najdeme řešení, které bude vyhovovat vám i nám. Mít vlastní bydlení je zkrátka prvním krokem k finanční nezávislosti a my chceme lidi v tomto kroce podpořit.

Peníze

Nepříznivá ekonomická situace

Úspory se znehodnocují

První takovou větší ránou pro ekonomiku byla pandemie Coronaviru, protože platila různá omezení a nakažení včetně lidí včetně těch v karanténě nemohli do práce. Bohužel některé firmy v pohostinství museli i zavřít. Situace se začala zlepšovat, ale v tom přišla druhá rána, a to konkrétně válka na východě. Třeba s trhem energií to zamávalo opravdu hodně, přičemž zdražování se dotklo každého z nás.

řada mincí

Třeba takové rostoucí ceny paliv se promítnout do spousty oblastí, protože přepravovat všemožné zboží je potřeba stále. Samozřejmě ještě k tomu tu máme vysokou inflaci, přičemž aktuálně za listopad 2022 je na hodnotě 16,2 %, což je opravdu vysoké číslo, které s našimi úsporami umí slušné zamávat. Proto rozhodně platí, že jestliže máte vyšší úspory, tak byste je neměli nechává jen tak ležet na běžném účtu, protože jejich reálná hodnota stále klesá a postupně si za ně koupíte stále méně.

Státní rozpočet

Aby stát mohl fungovat, tak samozřejmě potřebuje dostatek peníze, protože ty jsou potřeba například pro zajištění zdravotní péče, vzdělávacího systému, složek integrovaného záchranného systému a tak dále. Tohle všechno je potřeba pro spokojenost občanů, protože každý chce, aby naše populace byla vzdělaná a dostávala dobrou zdravotní péči. Kde na to stát bere? Samozřejmě u nás funguje daňový systém, kdy daníme různé příjmy a poplatky.

správa financí

Následně vláda schvaluje státní rozpočet, který tyto peníze rozděluje do různých sektorů. Jako většina ostatních států bývá rozpočet schodkový, což znamená, že se nám tím navyšuje státní dluh. Samozřejmě to není ideální, ale mnohdy je ro potřeba pro chod a udržení státu. Když se celý dluh rozpočítá, tak nám vyjde, že každý z nás dluží Hypotekybezregistru přes 220 000 Kč. Možná si řeknete, že je to hodně, ale v porovnání s ostatními zeměmi na tom nejsme špatně.

Peníze

Peníze se mají vydělávat

Kdo chce mít peníze, měl by si je vydělat. Samozřejmě pomineme-li lidi, kterým v tom zrovna brání vysoký nebo nízký věk, zdravotní stav nebo dočasná nezaměstnanost. Každý, kdo je toho schopen, by si měl najít vhodnou práci, v té si potřebné peníze vydělat a z toho, co si vydělá, také žít.

Platit by to mělo pro všechny. A samozřejmě v první řadě pro soukromé podnikatele. Protože zejména pro ně je charakteristické, že odvádějí společnosti největší díl ze svých příjmů a na pomoc od státu se naopak spoléhat nemohou, takže kdyby si nevydělali, nebudou mít z čeho žít a čím financovat chod svých firem.

rubly bankovky

Jenže podnikání je přece jenom nejistá branže. Nikdo tu nezaručuje, že podnikatelé vždycky najdou tolik zákazníků, kolik potřebují, a že od těchto dostanou za to nabízené tolik peněz, aby se z toho dalo žít a pokračovat v dotyčném podnikání. To vše si tu musí oni soukromníci zajistit výlučně sami.

A když se někdy stane, že podnikatel nemá tolik dostatečně platících zákazníků, kolik jich potřebuje, aby se mu jeho činnost vyplácela? Co když podnikateli jeho aktivity nevynášejí dost? Pak se to musí zkusit vyřešit nějak jinak. Třeba tak, že si někdo takový půjčí na překonání složité situace peníze od nějakého finančního ústavu.

ruské mince

Což nemusí být špatný nápad. Někdy to opravdu jinak nejde a bylo by smutné, kdyby někdo jenom kvůli dočasnému výpadku příjmů o svoje živobytí přišel. Ovšem potřebuje-li si soukromý podnikatel půjčit, musí sehnat půjčku, která ho uspokojí ve všech ohledech. Která pro něj bude dosažitelná, finančně výhodná a provázená takovým splácením, které se dá snadno zvládnout. A to je často hypotéka bez registru. U té totiž není nutností mít velké příjmy, skvělé daňové přiznání a neméně dokonalé registry dlužníků. Tady stačí mít jenom nemovitost použitelnou jako záruka splácení. A to přece není nesplnitelný požadavek. To mnozí podnikatelé zvládnou.

Peníze

Proč, jak a kdy refinancovat?

Refinancování a všechny potřebné informace bez kterých se neobejdete

– Co je to refinancování

– Co k tomu potřebuji? kdy se vyplatí refinancovat

– Proč bych měl vůbec refinancovat

– Jak to funguje a jak dlouho to zabere

To jsou body na které si dneska odpovíme

Co je to refinancování ?

Odpověď na tuto otázku se docela lehká, jedná se vlastně jenom o to že vaší starou hypotéku vyměníte za přijatelnější, výhodnější a novější.

Proč refinancovat ?

Jak jsem zmínila už výše v článku, lidé přistupují k refinancování především proto že jim banka nabídne výhodnější a přijatelnější nabídku nové hypotéky. Refinancování vám banka nabídne vždy když vám končí vaše inflace. A nenabídne vám pouze novou hypotéku ale také nové úrokové sazby.

měna

Kdy se vyplatí refinancovat hypotéku ?

Refinancovat hypotéku se vyplatí především těm osobám které si o danou hypotéku zažádali v době kdy byly na vysoké úrovni jejich úrokové sazby. Ale pokud si chcete pouze nějaký ten úrok snížit musíte to nejdříve prokonzultovat s danou bankou a to nejlépe u vaší stávající banky, u které máte založen váš bankovní účet.

Jak často refinancovat a jak dlouho celý tento proces trvá ?

Na otázku jak často refinancovat hypotéku si odpovíme vcelku stručně a to že refinancovat hypotéku můžete pouze ve chvíli kdy vám to banka nabídne nebo kdy si to s danou bankou řádně proberete. někteří z vás si jistě všimli že jednou ročně většinou v červnu banka vyhlásí že si můžete bezúročně zaplatit část ze svých dluhů či hypoték a podobně. V tuto chvíli je tedy nejvhodnější doba na refinancování hypotéky. Jak dlouho trvá refinancování ? V tomto případě si musíte přesně říci o jakou hypotéku se jedná protože jestli se jedná o refinancování hypotéky na stavbu domu doba vyřízení trvá přibližně 5 – 6 týdnů, ale samotné refinancování banky vyřídí přibližně do 2-3 týdnů od žádosti či schůze.

Jak vlastně celé refinancování funguje ?

Funguje to vlastně úplně stejně jako klasická hypotéka, akorát s tím rozdílem že splácíte většinou menší sumu s menšími úroky a sazbami.

refinancování

A co všechno budu potřebovat ?

– Jako první budete potřebovat informace, takže jakmile vám banka začne nabízet refinancování zjistěte si jestli náhodou u ostatních bankovních společností nabízí nějaké lepší nabídky.

– Jakmile se rozhodnete u které banky budete refinancovat, rozhodně nezapomeňte poslat žádost o refinancování

Co budete potřebovat v případě že by jste přešli k jiné bance ?

zaprvé rozhodně doklad totožnosti a to rovnou dva pro řádné ověření údajů, zadruhé se to neobejde ani bez původní smlouvy kterou jste sepsali s bankou u které jste si o hypotéku žádaly. dále budete potřebovat veškeré doklady o odhadu dané nemovitosti. (budete toho potřebovat ještě více než je tu zmíněno, ale já tu vypsala pouze ty nejzákladnější) Více informací na refinancujeme hypotéky Nebankovníhypoteka.cz.

Peníze

Jak sehnat další peníze?

Určitě už také víte, co obnášejí finanční problémy. Pochybuji, že by se vám tyto doposud http://navodynapady.cz/50-zazracnych-ucinku-medu-ktere-jste-doposud-nevedeli-zkuste-ho-i-vy-pokud-mate-i-vy-tyto-problemy/ vždycky vyhnuly a že byste tudíž nepoznali, jaké to je, když člověku jeho peníze nestačí a když si tedy nemůže koupit a zaplatit to, co je potřeba. Protože to se stává docela běžně, že někdo potřebuje peníze, ale nemá je v takovém množství, v jakém by je mít chtěl a potřeboval.

kreslený dolar

My lidé si prostě třeba nevyděláme tolik, kolik by bylo potřeba. Můžeme se snažit, jak jenom chceme, ale nemusí to dopadnout tak, jak by to bylo žádoucí. Náš příjem pak může být natolik skromný, že se za něj prostě nedá normálně žít. Jenže ani dost vysoký příjem nemusí dostatečně kvalitní život zaručovat, pokud nás provázejí i vysoké výdaje, které se prostě ani ze skvělé výplaty hradit nedají.

A co tedy dělat, když se nám nepříjemně nedostává peněz? Jak zvládnout svoji finanční tíseň, když už je tato přece jenom příliš zlá, horší, než je únosné? Odpověď je prostá. S pomocí půjčky. Když nemáme dost vlastních peněz, můžeme oslovit některé z poskytovatelů půjček a doufat, že nám tito vyjdou vstříc. Že nám půjčí dočasně tolik peněz, abychom se dokázali se svými obtížemi vypořádat, dříve, než takové půjčené peníze splatíme.

letící peníze

Ovšem někdy to ani takto vyřešit nelze. Z toho důvodu, že někdy člověku odmítnou požadovanou půjčku dát. Řeknou, že není bonitní, že má třeba podezřele nízký příjem nedávající jistotu schopnosti splácet, že má nežádoucí záznamy v registrech dlužníků nebo jiné nedostatky, kvůli kterým prostě musí na půjčku zapomenout.

Ale musí tomu tak být? Samozřejmě, že nemusí. I když někomu nepůjčí v bance, třeba mu půjčí aspoň nebankovní společnost. U které se dá získat americká hypotéka bez dokládání příjmů Americká nebankovní hypotéka, která je lehce dostupná pro daleko větší okruh lidí. Pro všechny, kteří se za její splacení dokážou zaručit zástavou nemovitosti.