Spokojené miminko – spokojení rodiče

Očekávání miminka je krásné období, kdy nastávající rodiče čeká první velký úkol – chystání výbavičky pro miminko. Víte, co je pro miminko velmi důležité? Nejsou to zpočátku ani hračky, ani designový pokojíček, ale je to oblečení. Miminka nemají vyvinutou termoregulaci, takže musí být oblečena teple, a to i v létě. Samozřejmě úměrně počasí – ale v zimě je nutné, aby dítě bylo opravdu pečlivě oblečeno. I tady platí všeho s mírou. U nás najdete oblečení pro miminka na každé roční období.

Aby miminku nebyla zima nebo se nepřehřívalo, je nutné mít doma v zásobě oblečení https://www.tchibo.cz/sportovni-obleceni-zeny-c400061267.html tzv. od každého něco. Vždy je třeba mít doma dupačky, overal a další vrstvy, které v případě potřeby přidáte nebo sundáte. Jedině tak budete moct dítě obléknout podle jeho aktuálních potřeb. Mohlo by se to zdát jednoduché, ale často s oblečením miminka mají problém i zkušenější rodiče.

souprava pro miminko

U nás si můžete vybrat například
Kojenecké soupravy do porodnice – jde o sety o několika kusech, které rády využívají maminky na cestu z porodnice. Máme je v několika barvách a můžete si vybrat variantu o více kusech na zimu či letní.

Máme opravdu veškeré oblečení pro miminka. Rodiče u nás nakupují celý šatník, protože máme výrobky jen ze 100% bavlny či bambusu, což jsou velmi příjemné látky, které jsou pro dětskou pokožku nejvhodnější. Bambus a bavlna jsou šetrné a miminka by v prvním roce života neměla být oblékána do ničeho jiného. Vsaďte na kvalitu a vyberte pro své miminko kvalitní a levné oblečení v mnoha barevných provedeních.

novorozenecké focení

Pro kluky i pro holky
Snažíme se mít co nejširší sortiment, aby si u nás vybrali všichni rodiče. Garantujeme vám skvělé ceny a vysokou kvalitu, která je pro pokožku miminek velmi důležitá. Svoje miminko u nás oblečete od hlavy až k patě. Kromě oblečení tu najdete i skvělé dárky pro nastávající rodiče, například v podobě plenkového dortu.