Výrobní kvalita

Průmyslová automatizace je skvělá, pokud třeba máte nějakou firmu, kde máte výrobní stroje a například taky výrobní linky. Myslím si, že s firmou imtts.cz je mnoho lidí spokojení. Průmyslová automatizace je taky o tom, že tam testují různé výrobky, jako například e-mobility. Podle mého názoru je to skvělé, protože každý člověk chce kupovat asi pouze ověřené zboží. Mě se kolikrát totiž stalo, že jsem si něco koupila, co nebylo vůbec ověřené. Jenomže cena byla tak nízká a výhodná, že jsem nemohla odolat. No koupili byste něco s padesátiprocentní slevou? A ještě k tomu, když to nutně potřebujete. Já jsem si to koupila, ale bohužel jsem se nekoukala na výrobce, na kterého bohužel všichni nadávali. A já jsem se nechala unést opravdu nízkou cenou. Potom jsem byla z toho zklamaná. Ani jsem nekoukala na všechny druhy průmyslových automatizací.

Vyznáte se v komponentech?

A nakonec to dopadlo tak, že jsem byla zklamaná více, než jsem si myslela. Mrzelo mě to, protože mi to potom vyčítal můj přítel, který říkal, že se mám dívat na všechny recenze nebo se někoho zeptat. Nebo se zeptat přímo jeho, co mám koupit. Já jsem totiž potom koupila tak je špatné komponenty do našeho stroje na zahradu, takže to prý potom asi bude moje vina, když se náš stroj na zahradě na trávu rozbije.

V průmyslu je hodně odvětví.

A byla jsem z toho nešťastná a řekla jsem si, že takové věci už nechám příště na mužích. Hlavně tedy na mém příteli, protože když udělá něco špatně on, tak alespoň nebude potom nadávat mně anebo pak mi nic vyčítat. A takže pokud nevíte, se to je průmyslová automatizace, raději se někoho zeptejte a zjistěte, jestli všechny informace, třeba na stránkách immts.cz. Koukali jste již na tyto stránky vůbec někdy? Kde byste si třeba zjistili něco o průmyslové automatizaci, protože mnoho lidí ani neví, co to může být. Já to donedávna taky nevěděla. No a stejně jsem to koupila špatně. Od té doby kupuji vše po domluvě s přítelem.