Bazén v čistotě

Používáte doma teleskopické tyče? A myslím si, že asi mnoho lidí ani neví, na to se teleskopická tyč používá. Já, když jsem slyšela poprvé https://cs.wikipedia.org/wiki/Poprv%25C3%25A9_naposledy slovo teleskopická tyč, tak jsem si ihned vybavila policii. Jenom že ti mají obušky, a ne žádné teleskopické tyče. Taky si vybavuji, jak jednou měla moje babička takovou teleskopickou hůlku, se kterou chodila ven anebo si taky mohla s ní podávat nějaké předměty, protože ta teleskopická hůl měla na konci taky takový držáček, takže si třeba mohla z poličky něco přesunout blíže k sobě. Myslím si, že je to opravdu výhodné.

I na rybaření využijete tyč se sítem.

A pokud máte třeba například bazén, tak taky oceníte teleskopickou tyč na to, se kterou budete sbírat třeba nějaký bordel na dně bazénu. A opravdu je velmi složité sbírat bordel na dně bazénu, když žádnou dlouhou tyč anebo teleskopickou tyč nemáte. Já si pamatuji, jak jsem loni čistila bazén. A bohužel jsem neměla u sebe žádné sítko ani tyče. Takže jsem si musela udělat všechno provizorně. A na obyčejné klasické klacky jsem dala záclonu a takhle jsem chytala bordel na dně bazénu.

Každý chce čistý bazén.

A všichni kolem se mi smáli, ale večer jsem čekala návštěvu, kde měly být taky čtyři malé děti, takže jsem chtěla, aby můj bazén vypadal opravdu čistě a dokonalé, aby tam děti bez obav mohly jít. Byla by opravdu velká ostuda, kdyby z našeho bazénu malé děti něco chytly. Takže od té doby nedám dopustit na teleskopickou tyč, se kterou je úklid bazénu o mnoho jednodušší. A pokud i vy máte doma nějaký bazén, tak taky k němu jistě máte nějaké další potřeby, aby byl váš bazén dokonalý a stále čistý. Nebo se rádi koupete v zelné vodě plné sinic? No, myslím si, že každý chce mít na zahradě čistý nezávadný bazén. Takže se vám teleskopická tyč Chlorito.cz na bordel bude hodit. A teleskopická tyč je v různých délkách. Anebo je tady druhá možnost. Vybírat nečistoty rukou.