Dlouhá životnost a ochrana proti poškrábání

Horké léto už je za námi, ale možná by bylo dobré se teď zamyslet a popřemýšlet, co byste mohli udělat s tím, aby ve vašem autě nebylo takové vedro na umření, když stojí chvilku na betonu na slunci. Především jde také o vaše děti, na které svítí slunce a vy všichni můžete trpět také na nezdravé ultrafialové záření, které nám do auta padá také jak http://gis.fzp.ujep.cz/files/N%25C3%25A1vod_instalace_GIS.pdf o o život.

tónování autoskel

Pokud nechcete složitě instalovat na zadní okénka nějaké provizorní dětské ochranné pomůcky proti slunci, které beztak moc dlouho nedrží, protože jak na ně pálí sluníčko, většinou se odlepí, nebo na ně zapomenete, když stahujete okénka a hned prostě spadnou. Nebo vám je vaše milé dítko, které objevuje svět prostě šáhne, chce si s nimi hrát a shodí je, máte prostě už nervy na pochodu a říkáte si už nikdy více.

autofolie

Elegantním řešením by pro vás v této situaci mohly být skvělé autofólie. Můžete si dokonce vybrat míru propustnosti světla, takže pokud chcete co nejvíce ztmavit skla, vyberte si propustnost 50%. Tyto fólie jsou také účinným ochráncem proti poškrábání, což se hodí, pokud například jezdíte často po dálnici a ve velké rychlosti vám může do skla narazit kamínek a i malý kamínek může nadělat velkou paseku. Tento produkt obsahuje kvalitní nano uhlík, který dokáže udržet svoji barvu prakticky navždy. Pohlcují také nebezpečné UVB a UVA záření. Také odráží světlo, takže se to podstatně odrazí na tom, jak budete mít vevnitř v interiéru během letních dní – co se týče teploty. Nebudete se tak muset bát otevřít dveře, aniž by vás praštil příliš horký vzduch a nebudete muset čekat tak dlouho, než začne účinkovat klimatizace, aby do automobilu mohly nastoupit i vaše děti a nehrozilo jim tak riziko případného úžehu, který je pro dětský organismus velice nemilou nemocí. Jsou barevně stálé a mohou se pyšnit dlouhou životností. Tato investice se vám rozhodně vyplatí.