Filmy o módě, které musíte vidět

Milujete módu a rádi obdivujete v filmových snímcích krásné outfity, které vás inspirují? Pak budou tyto tipy na filmy přesně pro vás. Podívejme se na několik tipů na filmy, které se točí kolem módy a zaujmou vás nejen svým příběhem, ale módními kreacemi, které zde uvidíte.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Jeden z nejúspěšnějších filmů ze světa módy. I když se jedná o film starý téměř dvacet let, stále se jedná o ikonický snímek, který jen tak něco nepředčí. V hlavních rolích uvidíte legendární Meryl Streep jako šéfredaktorku magazínu Runway a Anne Hathaway, která se stane její asistentkou. Neznalá módy je v šoku, co všech módní průmysl obnáší a kolik intrik ale i tvrdé dřiny se za tím vším skrývá. Andy se ponoří do své práce, ale musí se vypořádat nejen s náročnou a tvrdou šéfovou, ale také se svým osobním životem, který pod její náročnou prací trpí.

prada

Cruella (2021)

Co předcházelo filmu 101 dalmatinů? Kdo je ve skutečnosti Cruella a jaká byla, než se z ní stala žena, jakou známe z onoho filmu? O tom vypráví Disney adaptace s Emmou Stone v hlavní roli mladé Cruelly. Dívky, která se stane sirotkem a protlouká se životem ve společnosti dvou zlodějíčků. Její největší vášní je móda a snaží se prorazit v módním světě. Ve své snaze získat dobrou kariéru ale narazí na démony z minulosti, proti kterým zaútočí svou nejlepší zbraní – módním stylem.

nakupování

Báječný svět shopaholiců (2009)

Film, který vznik na motivy stejnojmenné série od autorky Sophie Kinselly. Film vypráví příběh mladé Becky, která má problém. Je závislá na nakupování. Nakupování všeho ale zejména krásného oblečení. Utrácí tolik, že se dostane do vážných finančních potíží. Pomocí menších lstí získá práci jako autorka článků pro časopis o financích. Zatímco se snaží řešit svou závislost a finance, možná se v jejím životě začíná objevovat i něco jako láska. Dostali jste po shlédnutí těchto filmů chuť nakupovat nové, skvělé kousky oblečení? Nabízíme vám Aboutu you slevu 20.