Rekonstrukci chaty zvládnete i sami

Řadíte se mezi šikovné a manuálně zručné domácí kutily, kteří si poradí s mnoha druhy stavebních prací? Pak byste mohli zvládnout i rekonstrukci vaší chaty, kterou upravíte pro celoroční bydlení. Stěhování z města na venkov včetně rekreačních oblastí je dnes moderním trendem, už jen z toho důvodu, že v městském bytě jen stěží ušetříte za náklady na vytápění kvůli centrálnímu zásobování teplem z kotelny. Upravíte-li si chatu či dům tak, abyste tu mohli topit dřevem v krbu či krbových kamnech, může se jednat o i desetitisícové úspory ročně.

přepravní a skladové kontejnery

Jak to ale udělat, když je objekt plně vybaven nábytkem a spotřebiči, a vy je nemáte kam vystěhovat, leda tak na zahradu a přikrýt plachtou, což je nepřijatelné kvůli dešti a možné krádeži? Jedno řešení by tu bylo – pronájem skladových kontejnerů, které jsou uzamykatelné a mnohem lépe zabezpečené před zloději, nežli různé přístřešky, kůlny a podobné provizorní prostory.

loď na moři s kontejnery

Skladový kontejner je ocelový přepravní box, který můžete tu a tam vídat při jízdě vlakem na nádražních překladištích, anebo v námořních přístavech v průběhu vaší dovolené. V kontejnerech se přepravuje zboží různého charakteru i na velmi dlouhé vzdálenosti po souši a po moři a při přepravě je zajištěno před poškozením různými povětrnostními a mechanickými vlivy. Firmy, které kontejnery pronajímají, vám je přistaví na pozemek nákladním autem s mobilním jeřábem a jediné, co musíte bezpodmínečně zajistit, je dostatečně velký volný prostor pro jeho uložení a také prostor pro průjezd nákladního vozidla, což bývá někdy problém právě v rekreačních oblastech.

Pronájem skladu z Prahy OTP sklady je možný i dlouhodobě, na dobu několika měsíců nebo let, což je výhodné zejména pro vás, pokud potřebujete pokrýt celou dobu trvání stavebních prací, například od května do září. Kontejnerů je možné pronajmout i více, vždy záleží na vašich aktuálních potřebách.