Cena je o kvalitě

SILVINI SORACTE

Říkává vám to něco? Je to internetový e-shop, který nabízí krásné kousky. Dražší, ale o to zase více kvalitní. Říká se, že cena odpovídá kvalitě a tohle rčení je naprosto pravdivé. Cena pro někoho důležitá je a není, ale pro mě ano. Hodně mi záleží, jak ten produkt vypadá, jak to bylo vyrobeno a jaká cena tomu odpovídá. Taky si občas koupím nějaké kousky za pár korun 200 kč apod, ale když něco stojí 2.500 kč a více, tak to už jde znát, že je to snad kvalitní značka.

oblečení

Příklad.: koupila jsem si dvě bundy. Jedna za 850 Kč a druhá stála 3.500 Kč a musím uznat, že je veliký rozdíl v materiálu a jak je to ušité. Levnější bunda mi vydržela pouze půl rok a pak se začala párat a bunda ta dražší je stále v kvalitním stavu a dá se stále nosit. Proto bych vám chtěla doporučit tuhle úžasnou stránku pro ty co si potrpí převážně na kvalitě. A tak vám chci ukázat tuhle stránku. Stránka nabízí kalhoty, sukně, tříčtvrťáky apod…

peníze

A jaké druhy teda kalhot, sukní nabízí?

  • KALHOTY SILVINI NEVIANO (černá, oranžová, růžová a modrá barva)
  • W SUKNĚ SILVINI CUCCA A LIRI (liší se vzorem a barvou)
  • W KALHOTY SILVINI PRE (tříčtvrteční)
  • CYKLOKALHOTY SILVINI RAPONE

A co je vůbec zač tohle oblečení? Je to oblečení na běžky, kolo anebo také do zimy a hlavně na sport. Podle mě tohle oblečení málo uvidíte v kamenný prodejně a ještě, že jsou internetové obchody a můžete si to objednat. Dokonce pokud nemáte ještě dárek na Vánoce, tak se snaží garantovat dodání do Vánoc, když objednáte do 20.12.2022, tak neváhejte a utíkejte na tuhle stránku a objednejte dárek pro sebe, maminku, tatínka či přítele. Já si objednávku běžím udělat, abych to stihla, protože věří, že tímhle zahřeju srdíčko rodině. Miluji teplo a hlavně maminka, která si bude moci vzít sukni v téhle kruté zimě. Kdybyste si nevěděli rady, tak je neváhejte kontaktovat i v online chatu a když se vám neozvou, tak zanecháte e-mail a oni se vám ozvou.