Obchod mě baví

Nikdy bych netušila, že online obchod a obchodování může být opravdu tak moc složité. Nikdy bych netušila, že se do toho ale pustím. Ale vždycky jsem chtěla prodávat. Nevěděla jsem, ale jak na to. Tak jsem se raději zeptal a své mámy, která s tím už měla nějaké zkušenosti. A máma sice tedy neprodávala nic online, ale měla své potraviny. A prodávala potraviny v malém obchůdku, kde měla opravdu mnoho zákazníků. Možná to bylo taky tím, že byla jediná na vesnici, kdo prodával. To ale vůbec nevadí, protože moje maminka takhle byla velmi spokojená.

Tvorba webu není pro každého.

Bohužel ale když onemocněla, tak s obchodováním přestala. Já jsem to chtěla převzít za ní, ale nechtělo se mi trčet na vesnici. Pak jsem si řekla, že budu prodávat oblečení na internetu. K tomu jsem ale samozřejmě potřebovala nějakou kvalitní online reklamu anebo skvělý marketing, protože já se v tomhle nevyznám. A když jsem už měla online shop, tak mi vůbec nešli kšefty. Nikdo asi o mě nevěděl. A to je právě ono. Jako prodejce musíte být samozřejmě vidět!

Denně pracuji online.

Podívala jsem se na webové stránky SEO studia vs. SEO agentury, kde jsem se dozvěděla informace, že prostě každý e-shop a každé obchodování na internetu musí být samozřejmě vidět. Potom jsem se taky podívala na SEO v Brně, kde jsem se dozvěděla přesně to samé. takže na tom něco bude. Člověk a jeho obchod či jeho obchodování prostě musí být vidět a musí o něm mnoho lidí vědět, musí být viděno, že něco existuje. Přece pokud nevím, že něco je tak přece logicky to nekoupím. Tak jsem si řekla, že se od této skvělé firmy nechám udělat kvalitní reklamu, aby mé podnikání v něčem vynikalo. Protože jinak bych z toho byla opravdu nešťastná. Moc toužím po tom, abych měla mnoho zákazníků, ale nic není zadarmo. Tohle moudro se taky dozvíte od profesionálů. A je to pravda. Taková jednoduchá rada, ale jak moc pravdivá! Tak co říkáte na brněnské SEO?