Splňte si konečně své sny a buďte nezávislí

Rekonstrukce, vlastní byt, vlastní dům, nové auto, nebo aspoň pozemek, na kterém se stavět. Po zom všem lidé touží a sní. Vlastní bydlení a auto, to jsou známky nezávislosti. A někdy, přestože vlastní bydlení už máte, není v ideální kondici a potřebovalo by radikální úpravu. Jenže tady sny většiny lidí naráží na realitu, kde hrají hlavní roli peníze, kterých bohužel většina z nás nemá dost. Respektive jich nemá dost na to, aby své sny realizovala okamžitě a musí si tak na jejich splnění počkat, nebo si peníze půjčit. I to se však může ukázat jako velký problém, zvláště dnes, kdy banky pečlivě zvažují každou korunu, kterou mohou půjčit.

Dům z peněz

Důvody jsou zjevné. Celosvětová finanční krize, rostoucí inflace, pro mnoho lidí nejisté příjmy, ale zato velmi jisté a velmi vysoké výdaje. V takové situaci na klasickou hypotéku od banky jen tak někdo nedosáhne. A možná se tento problém týká i vás. I když máte jako rodina slušný příjem, i když máte třeba nemovistost, kterou můžete ručit, nebo ručitele z řad rodiny nebo přátel, tak podle měřítek banky nemusíte být ideálním kandidátem. A najít finanční řešení bez podpory velké finanční instituce je často nemožné.

Ale co se zdá nemožné, není nereálné! My nejsme banka, my se nemusíme striktně držet interních pravidel a můžeme si dovolit každou žádost posoudit maximálně individuálně a vyjít žadateli vstříc. Nebankovní americká hypotéka americká hypotéka pro vás může být dosažitelná i v případě, že pro vaši banku je to neschůdné.

Moderní obývací pokoj

Samozřejmě nás bude zajímat váš příjem a vaše celková finanční situace, ale ne proto, abychom hledali důvody, proč vám peníze nedat, ale proto, abychom vám dokázali nabídnout to nejlepší a nejbezpečnější řešení. Nevadí nám záznamy v registrech, chápeme, že každý se muže dostat do komplikované situace. Co je pro nás podstatné, je vaše snaha situaci řešit.

A co když nemáte dostatečný příjem? I to je řešitelné, zkrátka bude třeba, aby se za vás někdo zaručil nebo vy samy můžete ručit nějakým majetkem vyšší hodnoty. Společně probereme vaši situaci, možnosti řešení i vaše reálné možnosti a najdeme řešení, které bude vyhovovat vám i nám. Mít vlastní bydlení je zkrátka prvním krokem k finanční nezávislosti a my chceme lidi v tomto kroce podpořit.