Údržba vody v bazénu

To, že se voda časem znečistí, je jasné úplně každému. A každý proti tomu bojuje. Někdo tak, jiný onak. Každý má své způsoby. Který je lepší? No přece ten, který používá on. Ty ostatní jsou k ničemu. My se však nebudeme věnovat letitým sporům a podíváme se na jeden druh údržby vody. Ty ostatní pomineme. Jak je známo, voda se musí čistit fyzicky, k čemuž máme síťku na tyči na ty nejhrubší nečistoty, a pak je zde filtrace na ty jemnější. Ovšem ani to nestačí. Jsou totiž ještě mikročástice, které mohou svým působením vodu hodně rychle znehodnotit. A na ty se většinou používají chemické přípravky v drtivé většině na bázi chloru. A ten nevoní zrovna příjemně, když jej drobátko předávkujete.

děti v bazénu

Proto zde jsou kyslíkové tablety, které potlačují pachy, ale lze je také použít samostatně. Tyto tablety, jak již jejich název napovídá jsou založeny na bázi kyslíku, nikoli tedy chloru a jsou absolutně neškodné. Tedy, žádné svědění, pálení očí nebo cokoli jiného. Velmi přísné testy by je jinak ani do prodeje nepustily.

děti u bazénu

Takže pokud nechcete nějak zvlášť v bazénu „tvrdou“ chemii, sáhněte po tomto výrobku. On totiž, a to laik většinou netuší, má aktivní kyslík stejné, nebo hodně podobné dezinfekční účinky. Velmi spolehlivě účinkuje jako likvidátor škodlivých bakterií a také výborně hubí sinice.

Návod k použití je jednoduchý, a navíc jasně na krabici napsán. Stejně jako dávkování, ale pokud byste něčemu nerozuměli, nevěděli, jak dávkovat, můžete se otázat přímo na webu prodejce těchto tablet. Jistě vám rád na všechno odpoví a klidně s vámi vypíše objednávku na požadované zboží. A vy si pak už jen počkáte až vám to přijde domů. Následně zapnete bazénovou filtraci a dávkujete dle návodu, nebo také dle doporučení prodejce. Uvidíte pak sami, že to není nic složitého a vodu budete mít čistou jako křišťál.